O nas

O Kancelarii

Kancelaria adwokacka powstała w roku 2007 z inicjatywy adwokata Grzegorza Wołka, który po długoletnim pełnieniu funkcji prokuratora w Prokuraturze Rejonowej i Okręgowej w Szczecinie i zajmując ostatecznie stanowisko Prokuratora Okręgowego w Wydziale do spraw Przestępczości Zorganizowanej, zdecydował się na odejście z Prokuratury i podjął się wykonywania zawodu adwokata. Aktualnie adwokat Grzegorz Wołek jest wpisany na listę adwokatów Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Głównym założeniem, będącym podstawą otwarcia działalności adwokackiej było stworzenie kancelarii złożonej z zespołu specjalistów z rożnych dziedzin prawa, którzy stale się rozwijając, odznaczają się także wysokim poziomem kultury i nienagannym podejściem do Klienta.

Długoletnia praktyka na różnych szczeblach prokuratury, sprawiła iż obecnie główną specjalizacją kancelarii jest szeroko pojęte prawo karne. Kancelaria świadczy jednak kompleksową obsługę prawną w pełnym zakresie i z różnych dziedzin prawa. Doświadczenie z postępowania karnego, w tym umiejętności gromadzenia dowodów i ich oceny znajduje bowiem szerokie zastosowanie w prowadzonych  postępowaniach cywilnych. Głównym celem kancelarii jest zapewnienie Klientom fachowej i rzetelnej pomocy prawnej, która pozwoli na zapewnienie im poczucia satysfakcji i bezpieczeństwa. Bogate doświadczenie Kancelarii, a także stała współpraca ze specjalistami w zakresie różnych dziedzin prawa w całym kraju, pozwala na prowadzenie interesów Klientów nie tylko na rynku lokalnym – Pomorza Zachodniego, ale również na terenie całej Polski.

Nasze usługi dają gwarancję rzetelności i profesjonalizmu, zaś indywidualne podejście do Klienta, pozwala na elastyczne dobranie formy współpracy, w zależności od decyzji Klienta oraz przy właściwej ocenie Jego oczekiwań i potrzeb. Misją Kancelarii jest dostarczanie usługi prawnej o najwyższym standardzie jakości, która pozwoli na zaspokojenie potrzeb tak Klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Ważne jest dla nas budowanie dobrej i opartej na zaufaniu relacji z Klientem, dlatego zasady współpracy zawsze określamy w sposób przejrzysty i nie budzący wątpliwości.

kontakt >> Zapraszamy do współpracy